Офіційний сайт партнера
Виробнича діяльність первістка білоруської нафтохімії – ВАТ «Нафтан» була організована в 1963 році.
Завдяки ВАТ «Нафтан» на карті Білорусії з’явилося місто Новополоцьк.
В даний час ВАТ «Нафтан» – це великий нафтохімічний комплекс, який випускає різні види палива, масла мастильні і бітуми, ароматичні вуглеводні і продукти нафтохімії.
Зусилля колективу ВАТ «Нафтан» спрямовані на підвищення конкурентоспроможності виробництва, зростання ефективності, технічного рівня, надійності і безпеки обладнання. Для цього використовується інтеграція наукових, проектних, будівельних та інших організацій для розробки і впровадження найбільш ефективних технологічних процесів та прийняття оптимальних технічних рішень.
У ВАТ «Нафтан» реалізується масштабна інвестиційна програма. В основі якої лежить реалізація технологічних рішень, спрямованих на збільшення глибини переробки нафти до 92%.
За останні кілька років якість випущених в ВАТ «Нафтан» палив приведено у відповідність з європейськими специфікаціями. ВАТ «Нафтан» випускає бензини АІ-92 і АІ-95, а також нарощує виробництво основного експортного продукту – дизельного палива, яке відповідає стандарту Євро-5.
Триває диверсифікація асортименту і модернізація масляного виробництва. У числі останніх новинок – всесезонні моторні масла «Нафтан Гарант» (SJ / CD) і «Нафтан Прем’єр» (SL / CF) із застосуванням рецептури і присадок провідного світового виробника.
Ведеться робота по постановці на виробництво масел з використанням сучасних пакетів присадок СТОВ «ЛЛК-Нафтан». Нові підходи дозволять отримувати товарні масла більш високих класифікаційних груп, аналоги дорогих імпортних продуктів.
ВАТ «Нафтан» усвідомлює відповідальність перед заводчанами, споживачами продукції та населенням, яке проживає в регіоні, за збереження сприятливого навколишнього середовища, раціональне використання природних ресурсів, екологічну безпеку виробництва. ВАТ «Нафтан» відкрито для конструктивного і взаємовигідного співробітництва, реалізації інноваційних проектів з випуску потрібної і конкурентоспроможної продукції.
Досягнувши європейського рівня виробництва, ВАТ «Нафтан» продовжує стійкий курс на модернізацію у всіх сферах своєї діяльності, відповідаючи світовим тенденціям, потребам вітчизняних і зарубіжних споживачів.