Офіційний сайт партнера
ЗАТ «Білоруська нафтова компанія» є провідним експортером нафтопродуктів з Республіки Білорусі.
ЗАТ «БНК» утворено в 2007 році, засновниками якої стали найбільші в Республіці Білорусь підприємства, що займаються нафтовидобутком і нафтопереробкою.
Зусилля колективу компанії спрямовані на консолідацію експортних обсягів нафтопродуктів, вироблених двома білоруськими нафтопереробними заводами – ВАТ «Нафтан» і ВАТ «Мозирський НПЗ». На поточний момент компанія щомісяця експортує до 1 млн. тонн нафтопродуктів.
Відкрита і прозора система продажів, а також висока якість нафтопродуктів дають компанії можливість не тільки зберігати провідні позиції серед експортерів нафтопродуктів країн СНД, а й зміцнювати авторитет країни на світовому ринку.
ЗАТ «Білоруська нафтова компанія» створило власну товаропровідну мережу: дочірні компанії відкриті в Великобританії, Україні, Польщі, Латвії та Російській Федерації. Це сприяє налагодженню довгострокових партнерських зв’язків з кінцевими споживачами нафтопродуктів в країнах СНД і Європи, сприяє максимальному обліку місцевих особливостей ринку, споживчих переваг, забезпечує своєчасну реакцію на зміну ринкової кон’юнктури.
ЗАТ «Білоруська нафтова компанія» відкрито для конструктивного і взаємовигідного співробітництва.