Наше місце розташування.
Товариство з обмеженою відповідальністю «БНК-УКРАЇНА»
Є провідним імпортером якісних нафтопродуктів виробництва білоруських нафтопереробних заводів, яке здійснює свою діяльність на ринку України з 2010 року.
Засновниками ТОВ «БНК-УКРАЇНА» є ЗАТ «Білоруська нафтова компанія» і РУП «Виробниче Об’єднання« Белоруснефть ».
Основними напрямками діяльності компанії є:
імпорт і реалізація нафтопродуктів (оптимізація і розширення географії поставок нафтопродуктів білоруського виробництва);
надання повного комплексу транспортно-експедиторських послуг з транспортування різних вантажів залізничним транспортом по території України.
Мета створення ТОВ «БНК-УКРАЇНА» – організація оптової торгівлі нафтопродуктами на українському ринку, встановлення тісних торгівельних контактів з найбільшими компаніями та основними незалежними операторами в області торгівлі нафтопродуктами в Україні.
В даний час ТОВ «БНК-УКРАЇНА» реалізує якісні нафтопродукти компаніям – власникам дрібних і великих мереж АЗС, власникам нафтобаз, а також іншим великим і дрібним споживачам на території України.
ТОВ «БНК-УКРАЇНА» є членом Нафтогазової Асоціації України і членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA). Наша компанія зацікавлена ​​в розширенні співробітництва в різних регіонах України з мережами АЗС і нафтобаз.
Наша компанія зацікавлена ​​в розширенні співробітництва в різних регіонах України з мережами АЗС і нафтобаз, з метою збільшення реалізації та максимального наближення білоруських нафтопродуктів до ринку кінцевого споживача.