Офіційний сайт партнера
«Белоруснефть» – державна вертикально-інтегрована нафтова компанія. Займає лідируюче положення в паливно-енергетичному комплексі Республіки Білорусь. Утворена в 1966 р
У 2006 р Указом Президента Республіки Білорусь створено Державне виробниче об’єднання «Белоруснефть». До його складу увійшли підприємство «Белоруснефть» (нафтогазовидобувний блок), агропромислове і республіканські дочірні підприємства з нафтопродуктозабезпечення.
У 2012 р компанія отримала офіційний статус наукової організації.
Основні види діяльності:
геологорозвідка;
видобування нафти та газу;
переробка та енергетика;
нафтовий сервіс;
наука і інжиніринг;
реалізація нафтопродуктів через фірмову мережу нафтобаз і АЗС.
Видобуту нафту компанія переробляє на нафтопереробних заводах республіки (ВАТ «Мозирський НПЗ» і ВАТ «Нафтан») і відправляє на експорт, попутний нафтовий газ – переробляє на власному, єдиному в Білорусі газопереробному заводі.
Нафтопродукти «Белоруснефть» реалізує на території Білорусії і за її межами. Збутова мережа компанії на початок 2018 р налічує понад 560 автозаправних станцій.
До складу об’єднання «Белоруснефть» входять понад 40 нафтовидобувних, нафтосервісних, інжинірингових, проектних, газопереробних і збутових підрозділів і підприємств в Білорусії, Росії, Україні, Венесуелі, Еквадорі, Польщі.
У спільних підприємствах за кордоном «Белоруснефть» веде проекти з видобутку нафти, сейсморозвідки, нафтовому сервісу, інжинірингу.